26.10 ArtistTALK about LIGHTart – tutvustus

„ArtistTALK about LIGHTart”

Kuraatorid

Kus ja millal

26/10/2018 

09.30-18.00 (koos hommikukohvi, snäkkide ja lõunasöögiga)

Klubi Atlantis esimene korrus, Black Box /Tartu, Narva mnt 2

Eesmärk

Valgustusdisaini ja valguskunsti konverents toimub pärast töötubade nädalat, kui publikule avatakse valgusfestivali Tartu Valgus TAVA2018 valgusrada. Erialaspetsialistidele ja valgushuvilistele mõeldud sündmuse eesmärgiks on luua otsekontakte, vahetada teadmisi eri valdkondade esindajate vahel. Haridusliku suunaga sündmusel astuvad lavale kogemustega tuntud esinejad, kelle töö ja/või akadeemiline uurimisteema on seotud valguse, taju ja avaliku ruumiga.

Konverentsiga loodame tuua kokku valgustusdisainiga ja valguskunstiga tegelevad kunstnikud, planeerijad, arhitektid ja üliõpilased – kõik, keda töö või huvi seob avaliku ruumi kujundamisega. Eesmärgiks on luua platvorm, mis kogemuste vahetamise kaudu ergastaks valdkondade ülest ja laiemat mõtlemist valguse ja valgusdisaini vallas.

Esimene konverentsi päev on akadeemilisem ja pühendatud valgustusdisainile. Teine päev aga vabam ja performatiivsem ja pühendatud valguskunstile. Et ettekannete formaat on avatud eri tõlgendustele, võib kuulda nii artist talk’e kui nautida lühikesi performance’eid.

Sündmuse eesmärk on tutvustada kunstnikke publikule ja luua aega ja ruumi selleks, et arutleda kunstiteoste, erinevate praktikate ja festivali kuraatoriteema üle.

Konverentsiga samaaegselt toimub erinevate valgustusfirmade ja organisatsioonide ja tootjate valgusmess, mis annab eri osapooltele veel ühe võimaluse suhete loomiseks.

Ajakava

Tutvu konverentsi ajakava ja ettekannetega

Kuidas registreeruda

Palume täita registreermisvormi siin

Pileti info

Konverentsi kombi pakett: 120 €/60 € õpilasele
Hind sisaldab osalust konverentsi mõlemal päeval, valgusmessil, hommiku kohvi, snäkke, lõunat ja festivali avagala piletit. 

25.10 Konverentsi esimene päev: 70 € / 35 € õpilastele
26.10 ArtistTALK about LIGHTart: 60 € / 30 € õpilastele
Hind sisaldab osalust konverentsi ühel päeval, hommiku kohvi, snäkke, lõunat.

Käibemaksu ei lisandu.
Majutuseks soovitame kasutada meie partnerite pakkumisi. Peale registreerimise tasu laekumist saadame teile salajase koodi, mille alusel saate öömaja broneerida 10-30% odavamalt tavahindadest.

Lisainfo

Varvara & Mar
Linnaurumi installatsioonide kuraatorid
Tel: +372 5817 8424
varvara[at]tartuvalgus.ee
mar[at]tartuvalgus.ee

Kiwa
Sisenäituste kuraator
Tel: +372 53994864

kiwanoid[at]gmail.com

Scroll to Top